4.5
(52)

کارخانه کارتن سازی, در این مطلب قصد داریم تا شما را با دستگاه ها و ملزومات یک کارخانه کارتن سازی آشنا نماییم . کارخانه کارتن سازی آریانا یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه های کارتن سازی تهران است که با ۴۰۰۰ هزار متر مربع فضای سالن تولید و با دارا بودن خط تولید کارتن سازی پیشرفته در صنعت بسته بندی مشغول به فعالیت است.

شماره تماس کارخانه کارتن سازی ۵۶۵۴۵۰۷۷

کارخانه کارتن سازی

دستگاه های موردنیاز کارتن سازی

برای راه اندازی یک کارخانه کارتن سازی به تجهیزات و دستگاه های مختلفی نیاز است که در این قسمت این دستگاه ها را به شما معرفی میکنیم. به نکته توجه داشته باشید که کارتن سازی آریانا در زمینه فروش تجهیزات و دستگاه های کارتن سازی هیچ گونه فعالیتی ندارد و این اطلاعات صرفا جهت بالا بردن آگاهی و شناخت بیشتر مخاطبان با صنعت چاپ و بسته بندی و به طور خاص با صنایع کارتن سازی می باشد. و اما مهمترین و اصلی ترین دستگاه های خط تولید کارتن :

۱- دستگاه ورق سازی

۲ – دستگاه چاپ یا چاپ فلکسو تک رنگ تا ۴ رنگ

۳ – دستگاه دایکات (پینگ پنگی، فکی، روتاری)

۴ – دستگاه چاک دستی (چاک زن کارتن)

۵ – دستگاه لب چسب

۶ – دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات

۷ – دستگاه تسمه کش

۸ – دستگاه منگنه

۹ – دستگاه چاپ نیمه اتومات یا تمام اتومات

۱۰ – دستگاه خط کش برش

دستگاه شیتر

دستگاه شیتر عملیات برش مقوا را بر عهده داشته و با توجه به دستور طراحی و برنامه ریزی عملیات برش را انجام میدهد.به طور معمول سرعت این دستگاه بالا بوده (۳۰۰۰ ورق در ساعت) و دقت آن حدود ۰٫۱ میلیمتر میباشد. عملیات برش مقواههای رول با عرض ۶۰، ۷۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتر توسط این دستگاه صورت میگردد. این دستگاه طراح را در خصوص کاهش پرت ورق و نهایتاً قیمت تمام شده بسته بندی یاری میکند. دقیق ترین دستگاه شیتر در دنیا توسط کارخانجات آمریکایی ساخته میشوند. در ایران حدود سه دستگاه شیتر آمریکایی با کارایی بالا وجود دارد.

ماشین چاپ

ماشین چاپ از نظر کارایی انواع مختلفی دارد که در این مطلب به توضیح یک نوع از ماشین چاپ که از سایر ماشینهای چاپ کاربردی تر میباشد میپردازیم. کشور های پیشتاز در ساخت ماشین چاپ عبارتنداز: آمریکا، آلمان، ژاپن. ماشین چاپ مورد بحث در این مطلب ماشین افست میباشد. که یکی از کاربردی ترین ماشین چاپ در دنیاست. در کارخانه های کارتن سازی ایران ماشین چاپ های موجود معمولاً ساخت کشور آلمان بوده مثل: MAN ROLAND, HAYDERBERG . البته اخیراً ماشین آلات ژاپنی هم توانسته اند در بازار ایران نفوذ کنند ازجمله: ماشین چاپ RISO MITSO BISHI

ماشین دایکات

انواع ماشین دایکات موجود در ایران عبارتند از:

– ماشین دایکات رفت و بر گشتی

ماشین دایکات رفت و برگشتی برای جعبه های با ابعاد بالا کاربرد دارد و از نظر دقت و کیفیت درحد متوسط میباشد.

– ماشین دایکات فکی

ما شین دایکات فکی که در ایران از نوع چینی کپی برداری شده است از نظر دقت وکیفیت درحد خوب بوده و برای جعبه های با ابعاد متوسط کار برد دارد. از نظر کار و آماده سازی از نوع دایکات رفت و برگشتی بهتر است و کیفیت تیغ و تا، حدود ۱۰% از دایکات رفت و بر گشتی بهتر است در ایران به دایکات رفت و بر گشتی اصطلاحاً دایکات پینگ پنگی اطلاق میشود.

کارتن سازی تهران

– ماشین دایکات BOBEST

کارخانه کارتن سازی، ماشین دایکات BOBEST بهترین نوع دایکات موجود در ایران است. از نظر کیفیت و کارایی در حد بسیار خوبی است این نوع ماشین دایکات ساخت کشور المان میباشد که تعداد محدودی در ایران موجود میباشد تعداد شرکت های ایرانی که از این نوع ماشین دایکات استفاده میکنند از ۱۵ عدد تجاوز نمی کند.

لازم به توضیح میباشد که این نوع دایکات (BOBEST) جهت ساخت جعبه پلی‌اتیلن‌دار مورد مصرف جهت مایعات خصوصاً شیر مورد استفاده قرار میگیرد. بعنوان مثال: جعبه های پیورپک موجود در بازار ایران توسط این دستگاه دایکات میشود چون نفوذ پذیری مایعات بالا میباشد چون عملیات تیغه و تا، حساس بوده. قالب ساخته شده برای این نوع جعبه بسیار دقیق بوده و این نوع قالب در خارج از کشور ساخته میشود.

ماشین لب چسب

در کارخانه کارتن سازی؛ ماشین لبچسب عملیات چسباندن لبه های کارتن و یا جعبه را به یکدیگر به عهده دارد و به عبارتی خط پایانی ساخت جعبه و یا کارتن میباشد. از خصوصیات یک ماشین چسب خوب سرعت بالا و دقت بالا به همراه زمان آماده سازی کم میباشد شناختن ماشین لب چسب برای طراح ضروری است. زیرا اگر جعبه یا کارتنی طراحی شود ولی ماشین لب چسب قادر به چسباندن لبه های آن به هم نباشد کار باید دستی لب چسب زده شود که زمان بسیار زیادی را به خود اختصاص میدهد. نهایتاً قیمت تمام شده بالا میرود ماشین چسب زنی های موجود در ایران معمولا ساخت کارخانجات سوئدی بوده که معمولاً دارای سرعت بالا (حدودا ۳۰۰۰۰ جعبه در هر شیفت کاری) میباشد انواع دیگری از ماشین در بازار و صنایع ایران موجود میباشند که از خواص مختلفی برخودارند.

تولیدات کارخانه کارتن سازی

کارخانه های کارتن سازی بر اساس ظرفیت و توان دستگاه ها و خط ورق سازی می توانند انواع کارتن ۳ لایه , کارتن ۵ لایه و کارتن ۷ لایه را تولید نمایند. در مطالب جداگانه راجع به هر یک از انواع این کارتن ها صحبت کرده ایم که در صورت تمایل می توانید مطلب مربوط به هر یک مطالعه و مشاهده نمایید. قیمت کارتن های ۳ لایه به نسبت کارتن های ۵ لایه و ۷ لایه ارزان تر است اما کارتن های ۵ لایه مقاومت بیشتری نسبت به کارتن های سه لایه دارند. کارتن های لمینتی هم از دیگر انواع کارتن هستند که در کارخانه کارتن سازی تولید می شوند. روند تولید کارتن لمینتی در مطلب دیگری بررسی شده است .

تولید ورق در کارخانه کارتن سازی

کارخانه کارتن سازی آریانا با دارا بودن خط کامل ورق سازی با فلوت B , فلوت C , فلوت E , سینگل می تواند ترکیب های مختلف ورق های ۳ لایه و ۵ لایه را از عرض ۱۱۰ تا ۱۶۰ سانتیمتر تولید می نماید. برای ثبت سفارش و استعلام قمیت کارتن و ورق  می توانید با کارشناسان ما با شماره ۵۶۵۴۵۰۷۷ تماس بگیرید.

کارخانه کارتن سازی تهران

کارخانه آریانا سلولز در محدوده جنوب تهران و در منطقه کهریزک واقع شده است. به عنوان یکی از کارخانه کارتن سازی تهران می توان به کارتن سازی آرایانا سلولز اشاره کرد. آدرس کارتن سازی آریانا تهران، کهریزک، خیابان ۶۰ متری شورآباد، خیابان پنجم جنوبی، شرکت آریانا می باشد که روزانه تعداد زیادی کارتن به نقاط مختلف کشور ارسال می نماید. کارخانه ها و صنایع تولیدی واقع در تهران می توانند برای تامین کارتن خود با همکاران ما تماس بگیرند . قیمت رقابتی و تولید ۰ تا ۱۰۰ انواع کارتن در مجموعه صنایع بسته بندی آریانا موجب شده تا شرکت های بزرگ بسیاری در از دیرباز تا کنون با مجموعه آریانا همکاری داشته باشند.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 4.5 / 5. تعداد رای: 52

22 پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام
   برای برآورد قیمت و اطلاع از قیمت به روز کارتن می توانید با شماره ۵۶۵۴۵۰۷۷ تماس بگیرید تا کارشناسان فروش آریانا سلولز شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام
   بله برای سفارش ورق خام برای کارخانه های کارتن سازی با واحد فروش ما در تماس باشید.

   پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام
   حداقل تعداد سفارش ۱۰۰۰ عدد می باشد. در روزهای اوج کار مانند ماه های پایانی سال ممکن است که حداقل تعداد سفارش تغییر کند که برای اطلاعات دقیق می توانید با کارشناسان فروش آریانا سلولز در ارتباط باشید.

   پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام ، بله سفارش کارتن با کاغذ خارجی هم پذیرفته میشود . برای اطلاع از جزئیات می تونید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 1. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام من دنبال کارم دایکات چی میخواهید ۱۰ سال دایکات زدم کارم خوبه

  پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام مهدی عزیز , شما می تونید با شماره ۵۶۵۳۵۰۷۷ با واحد منابع انسانی تماس بگیرید. اگر فرصت همکاری باشه از تجربه شما استفاده میکنیم حتماً.

   پاسخ
 2. استعلام قیمت
  استعلام قیمت گفته:

  سلام , میشه لیست قیمت به روز رو روی سایت بذارید که برای استعلام قیمت لازم نباشه هی تماس بگیریم ؟

  پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام دوست عزیز , با توجه به نواسانات زیاد قیمت کاغذ و همچنین سفارشی بودن کارتن ها بر اساس نیاز مشتری قیمت واحدی برای کارتن وجود ندارد . برای اعلام قیمت کارتن ,دانستن ابعاد دقیق کارتن و نوع کاغذ ضروری است.

   پاسخ
 3. شرکت بازرگانی رضوی
  شرکت بازرگانی رضوی گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید نیازمند ۱۰۰۰۰ کارتن به طول ۴۹/۵ عرض ۳۰ ارتفاع ۱۹ و درب ۱۵ می باشم. تقاضای محاسبه قیمت و تاریخ ارسال را دارم.
  متشکرم

  پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام , وقت تون بخیر
   برای استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۵۶۵۴۵۰۷۷ تماس بگیرید تا کارشناس های ما به طور کامل راهنمایی‌تان کنند. قیمت کارتن بسته به نوع کاغذ می تواند متفاوت باشد و برای اعلام قیمت نیاز به جزئیات بیشتری است.

   پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام جناب شرفی , وقتتون بخیر
   ما سفارش کارتن را در تیراژ بالا میپذریم , برای تهیه کارتن اسباب کشی می توانید به شرکت هایی که کار فروش تکی کارتن انجام میدهند مراجعه کنید.

   پاسخ
 4. احمدی
  احمدی گفته:

  سلام چجوری میتونم برای ایجاد یه کارگاه کوچیک کارتن سازی از شما مشاوره بگبیرم؟

  پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام جناب احمدی
   برای مشاوره می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. طراحی کورل
  طراحی کورل گفته:

  باسلام
  انواع سفارشات طراحی کارتن و جعبه در گوتاهترین زمان و پایین ترین قیمت انجام می شود

  پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام , ممنون ازشما , همکاران در صورت لزوم باهاتون تماس میگیرند.

   پاسخ
  • کارتن سازی آریانا
   کارتن سازی آریانا گفته:

   سلام , خیر متاسفانه , در حال حاضر در تیراژ بالا سفارش قبول میکنیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *